ŞEN PASLANMAZ

2007 yılında kurulan ŞEN PASLANMAZ profesyonel ve dinamik kadrosu ile en küçük imalattan en büyük projelere kadar her türlü paslanmaz donanım, aksesuar ve dekorasyon ihtiyacını karşılamaktadır.

Kuruluşundan bugüne bir çok mega yat üreticisiyle çalışan şen paslanmaz uluslararası fuarlarda bir çok ödül ve birincilik almış yatların paslanmaz donanım ve dekorasyon işlerini yapmıştır.
Şen paslanmaz standart yat donanım ve aksesuarlarının yanı sıra müşterilerinin isteği doğrultusunda her türlü krom imalatı yapmaktadır.

Krom imalatında kullanılan malzemenin kalitesi, işçiliği ve zamanında teslimi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Malzeme kalitesi AISI 316L ile üretilen malzemelerde 1. Sınıf kaynak ve polisaj uygulaması yapmaktadır. Paslanmaz çelik de en önemli özellik herhangi bir kaplama yapılmadan paslanmaz özelliğini korumasıdır. Paslanma, solma ve kaplama atması gibi bir problem yaşatmaz ve bu nedenle yıllarca sorunsuz kullanılmaktadır.

Şen Paslanmaz müşterilerine ihtiyaç duyulan malzeme için danışmanlık yaparak en uygun malzemenin ve modelin kullanımını sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükseltmek ve sürekli kalkınma prensiplerini uygulayarak başarı ve tecrübelerini geliştirmek, onları uluslar arası alana taşımak ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerimizi almak.

Misyonumuz

Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek duyarlılıktır. Her yeni projemizi, yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimiz ile tamamlıyoruz.